EasyFlex Box+

Easyflex_box

Dom_eniqTapkey_guardian_1Easyflex_pro_1Easyflexbooklet


ENiQ® Pro je elektronická vložka, která lze instalovat téměř do všech dveří jako elektronický systém řízení přístupu. Trvá jen několik minut, než je vložka ENiQ® Pro vyměněna místo mechanické vložky - aniž byste potřebovali složitou kabeláž.

ENiQ® EasyFlex umožňuje bezproblémové a flexibilní používání vložky ENiQ® Pro bez softwaru. Přístupový čip lze snadno vytvořit a smazat pomocí hlavní master karty a management karty, aniž by příslušný čip musel být "na místě". Pokud je např. ztracen nebo ukraden čip, není nutná výměna elektronické vložky.

Balení EasyFlex obsahuje 5 čipů standardně. Systém lze libovolně rozšířit po dalších 5 čipech - flexibilně, snadno a za nízkou cenu. Až do 5000 čipů.

Balení ENiQ® EasyFlex + Pro celkem obsahuje:

  • 5 standardních čipů - elektronických klíčů - s vysokou AES 128 bit kódovací ochranou.
  • 5 stínových karet - každé kartě je přiřazen přesně jeden čip pomocí UID. Příslušný čip může být vytvořen nebo smazán ve vložce ENiQ® Pro stínovou kartou (ve spojení s master kartou). Čip ani nemusí být po ruce, např. pokud byl ztracen a musí být smazán. Samotná stínová karta není oprávněna otevírat dveře a může pouze zobrazit stav příslušného čipu (oprávněný nebo neoprávněný pro otevírání), pokud je přiložena ke vložce bez předchozího přiložení master karty.
  • Elektronická vložka ENiQ® Pro - čtečka na jedné straně zvnějšku, rozměry  30/30 mm až 80/80 mm, nerezová ocel - nejvyšší třída ochrany vložky. Testováno VdS BZ + a SKG ***, T90, IP65, na straně čtečky IP66 (typové technické údaje ENiQ® Pro).
  • Master karta - tato karta je řídící karta pro Vaše zařízení, např. páruje elektronický knoflík s tělem vložky. Další její funkce zahrnují vytvoření přístupového čipu, mazání přístupového čipu, odstranění všech čipů a nastavení doby otevření, během které lze knoflík otočit a otevřít dveře.
  • Knoflíkový nástroj – pro montáž elektronického knoflíku k tělu vložky. Je také nutný pro výměnu baterie v knoflíku (přibližně každé 3 roky).
  • Torx šroubovák - pro upevnění mechanického vnitřního knoflíku.
  • Informace o zařízení ENiQ® Pro - pokyny k instalaci, pokyny pro péči.

Systém EasyFlex může být také použit na zařízení ENiQ® Guardian, ENiQ® Guardian S a ENiQ® Access Manager.

Může být kdykoliv rozšířen o brožuru se 5 standardními čipy (max. 5000 čipů) a 5 odpovídajícími kartami pro správu čipů.

K dispozici je pro pozdější rozšíření software ENIQ® Access Management.

Ke stažení Ke shlédnutí
 Katalog  EasyFlex video
 Návod  Nastavení

DOM CZECH spol. s r.o.

Kontaktujte nás

U Pekařky 484/1a

18000 Praha 8

E: info(@)dom-czech.cz

T: +420 222 781 441

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.