O nás

Společnost DOM CZECH spol. s r. o. je zastoupením francouzské nadnárodní skupiny DOM SECURITY pro Českou a Slovenskou republiku. DOM SECURITY sdružuje výrobce mechanických a elektromechanických zámků, klíčových systémů a systémů kontroly vstupů značek Dény-Fontaine, Metalux, Picard a Ronis z Francie, CR Serrature z Itálie, Euro-Elzett z Maďarska, METALPLAST z Polska, TITAN ze Slovinska, DOM z Německa a UCEM a TELESCO ze Španělska. Od poloviny roku 2008 jsou v rámci skupiny nabízeny produkty společnosti MESAN z Turecka a KEYA ze Španělska a od roku 2013 společnosti Industrilas ze Švédska.

Skupina DOM SECURITY vznikla přejmenováním skupiny SECURIDEV GROUP, čímž došlo i k přejmenování společnosti Securidev CZ na DOM CZECH od 1.7.2015. Skupina Securidev Groupe realizovala v roce 2014 obrat 149,8 milionů Euro.

V České Republice působíme jako dovozce a distributor a našimi zákazníky jsou velkoobchody, zámečníci, výrobci dveří, oken, rozváděčů, nábytku a montážní firmy zabývající se přístupovými systémy.

DOM CZECH spol. s r.o.

Kontaktujte nás

U Pekařky 484/1a

18000 Praha 8

E: info(@)dom-czech.cz

T: +420 222 781 441

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.